Кошик
206 відгуків
Автозапчасти BOSCH "запчасти для иномарок интернет магазин"
+380675715754
+380675715754
+380506194653
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Бензонасос ОЕМ Китай

Бензонасос — пристосування, відповідне через подачі пального з бензобака до движка кара, один з принципових частин паливної системи. Головна його задача — безперервно стабільний вплив в паливній системі, ніяк не дивлячись на властивість пального та інші причини. Бензонасос необхідний тому, ніби движок і бензобак перебувають в інших кінцях кара. В тому числі і незначна поломка насоса має можливість відібрати кар можливості до самостійного маневру.

У передових карах інсталюються 2 види насосів: механічні і електричні. Механічні бензонасоси традиційно використовуються в карах карбюратора , при цьому пальне в карбюратор сервірується перед невисоких тиском, а електричні — в паливних системах інжекторного виду з подачею пального перед тиском. Електричні бензонасоси кріпляться всередині паливного бака. Всі електронасоси припускають собою трубчастий корпус, в якому перебувають електродвигун, насосна секція, кулькові і задній захисний клапани і, як верховодило, ажурний фільтр.

Бензонасоси запускаються при підтримки електродвигуна. При повороті замку запалювання на вкладення, ребордный комп відчужує знак на пуск бензонасоса. В бензонасос сервірується електро заряд. Двигун з середини бензонасоса починає крутитися в рух кількох секунд і творить вплив в паливній системі. Якщо через 2 секунди комп ніяк не набуває знак, ніби движок діє, бензонасос автоматом вимикається в цілях збереження. Конкретно в 1-і 2 секунди потім пуску мотора дозволено чути роботу бензонасоса. Далі пальне засмоктується в бензонасос через трубочку і виходить з бензонасоса через упереджений клапан, догоджає в паливний фільтр, який утримує грязюка і сміття і далі йде в движок. Бензонасос діє, доки діє движок.

Частіше тільки бензонасос раніше часу розламується по 2 факторів: нечисті паливні фільтри і хода колесити на порожньому баку.

 

 

 

Audi, Bmw, Chevrolet, Citroen, Dacia, Daewoo, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo